EŞİM BENİ ALDATIYOR MU ? NASIL ANLARIM ?

EŞİM BENİ ALDATIYOR MU ? NASIL ANLARIM ?
Tarih : 2021-05-10 04:47:39 Yazar: Admin

Birçok ilişkide insanlar eşlerinin onları aldatıp aldatmadığını anlamakta zorlanıyor. Bu insanların aldatma sırasında gizli olmaya çalışmasından kaynaklanıyor. Ancak eşim beni aldatıyor mu sorusunun cevabı öncelikle şüpheye düşme aşaması ile başlar. Çünkü bu işin sonunda lüzumsuz yere evham yapıyor da olabilirsiniz. Yani öncelikle eşinizde sizi şüphelendirecek bir durum oldu mu diye düşünmek gerekir. Gelin, dilerseniz şimdi sizleri şüpheye düşürebilecek ipuçlarına beraber bir göz atalım.

 

Aldatanların İpuçları

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi şüphe bu noktada önemlidir. Çünkü eşler her ne kadar gizli olmaya çalışsalar da kendilerini ele verecek belirtiler gösterirler. Sizlerde bu belirtilerden yola çıkarak aldatıldığınızı kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bizde sizler için birkaç ipucu sıraladık.


 1.  İlk olarak bakacağız nokta eşinizin size karşı davranışlarıdır. Eğer davranışlarında bir farklılık ya da sadakatsizlik hissederseniz şüphelenmek de haklısınız.

 2. Normalde belirli ritüellere sahipken bir anda hiç huyu olmayan hareketler sergiliyorsa bu da bir belirti demektir. Dikkat etmekte yarar görüyoruz.

 3. Aldatma noktasında önemli olan kısımlardan biri de eşinizin daha önceki hayatıdır. Yani burayı açacak olursak eşiniz sizi daha önce aldattı mı? Bu önemli bir ayrıntıdır. Çünkü bir kere aldatan yine aldatabilir düşüncesi çoğunlukla doğru çıkmaktadır.

 4.  Ayrıca eşinizin yetiştiği ortam da önemlidir. Yani demek istediğimiz ailesinde aldatanlara veya aldatılanlara denk gelip gelmediğidir. Eğer öyle bir durumla karşılaşmış ise bu onun bilinç altında kalacak ve zamanı geldiğinde gün yüzüne çıkabilecektir.

 5. Gelelim bir diğer noktaya. Gün içerisinde ne sık olarak iletişim kuruyorsunuz? Bunun sıklığı azaldı mı? Kendinize bu soruları sormayı asla unutmamalısınız.

 6. Eşinizle arkadaş gibi olmanız gerektiğini de unutmamak gerek. Çünkü ne kadar çok şeyinizi paylaşırsanız size o kadar bağlı kalacaktır. O yüzden size olan yakınlığına bakarak da bu belirtileri anlayabilirsiniz

 7.  

İşte sizlere aldatıldığınızı anlayabilmeniz adına oluşturmuş olduğumuz birkaç ipucu listesi yukarda yer almakta.
 

Ancak önemli olan bir diğer noktaya gelelim dilerseniz. O da yapılan araştırmalara göre eşler şüpheye düştükten sonra kendilerini kandırmaya başlıyorlar. Yani bir diğer deyişle önümüze bir sürü ipucu çıkıyor da bizler inanmak istemiyoruz esasında. Eğer bu konu da içinizi rahatlatmak istiyorsanız eşinizin sizi aldattığını anlayabilmek için yardım almanız gerektiğini de unutmamalısınız.
 

Aldatıldığını Öğrenmenin Yolları

Yukarıda da sözettiğimiz gibi öncelikle her şey şüphe ile başlıyor. Daha sonrasında karşımıza ipuçları çıkıyor. Ancak biz kesin sonuca ulaşmak istiyorsak eğer bunun birden çok yolu var. Gelin dilerseniz şimdi de biraz bunlara değinelim.


 • Günümüz teknolojisinde eşinizi takip etmek için birçok uygulama ya da yazılımlar geliştirilmiş durumdadır. Bunlardan birini kullanarak eşinizi takip ettirebilirsiniz.

 • Kullandığınız yazılıma göre değişiklik gösterse de eşinizin telefon görüşmeleri, konumunu, nerde olduğu, mesajlaşmaları vb. Gibi bir çok detaya ulaşmanız mümkün esasında.

 • Bir çoğumuz inanmayı tercih etmeyiz ve bizlere söylenen bahanelere tutunmaya çalışırız. Ancak içimizi kemiren şüphelerle beraber başlarız kendimiz takip etmeye. Ancak bunun sonuç vermiş olduğu pek görülmemiştir.

 • İşte bu yüzden eşinizi sizin değil, özel olarak tuttuğunuz dedektiflerin izin takip etmesine izin vermelisiniz.

 •  

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi casus telefon uygulamaları ile eşinizi takip etmeniz mümkündür. Oldukça kısa bir sürede eşinizin telefonuna programı yükleyerek eşinizi takibe alabilirsiniz.