Hakkımızda

Hakkımızda

Kadromuz da emekli emniyet ve asker mensupları yanısıra konusunda uzman iyi yetişmiş teknik ve sahada takip yapan profesyonel sivil personelimiz ile mükemmel işler çıkartıyoruz. İşinizi en uygun fiyatlarla en güvenilir şekilde ve en kısa zamanda yapabiliriz. Günlük takiplerimiz de ücretlendirme işin zamanına zeminine zorluk derecesine göre şekillenir. Haftalık ve daha uzun takiplerde dahada uygun fiyat verilebilir. Daha fazla detay alabilirsek daha net bir fiyat ve çalışma süresi verebiliriz.

Biz müşterilerimize şu garantiyi ve güveni veriyoruz. Bizim yaptığımız takiplerde müşteri bizi istediği zaman arayabilir, bizden bilgi ve görüntü fotoğraf video paylaşımında bulunabilirler. Hatta belirli şartlar dahilin de bizimle takibe bile katılabilirler çünkü saklayacak gizleyecek hiçbir şeyimiz yok, iş in başında ne konuşulmuş ise harfiyen onu yapıyoruz.

5 bin liralık işi 1000 liraya yaparız diyerek insanları dolandıranlardan değiliz. 1 hafta ve daha fazla takipler de eğer yeterli bilgi ve bulguya ulaşılamamış ise biz 1 gün daha ücretsiz takip yapıyoruz eğer o 1 gün de de istenilen sonuca ulaşılamamış ise 2. bir gün takibi de % 50 indirim ile yapıyoruz.

Ne bizim emeklerimiz boşa gitsin ne müşterimizin parası ve ümitleri boşa gitsin.Telefon numarası kendi adına olmayan mail adresi kendi adına olmayan, hesap numarası kendi adına olmayan, ofisi olmayan kimliğini yakından görmediğiniz sözleşme yapmadığınız kişilerden uzak durun. Yüz yüze mutlaka görüşün şahsın geçerli bir kimliğine mutlaka bakın. Sözleşme (yapılacak iş, ücreti, zamanı, mekanı barındıran bilgileri içeren) mutlaka yapın. Bu gibi durumlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Prensibimiz önce para değildir. Önce iş hukuki mi, yapılabilir mi yada biz yapabilir miyiz, etik mi. Biz iş yapıyoruz işi de hakkıyla yapıyoruz.

WhatsApp Yaz